Maj 21 2019 09:26:41
Nawigacja
· Strona Główna
· Informacje o Szkole
· Historia Szkoły
· Kalendarz 2018/2019
· Patron Szkoły
· Dokumenty szkolne
· Dziennik elektroniczny
· COMENIUS 2013/2014
· Gimnazjum
· --------------------------
· Artykuły
· Linki
· Galeria
· --------------------------
· Szukaj
· --------------------------
· Samorząd szkolny
· SU "MALINKA"
· Klub Kraj-Turyst
· SKO
· Rekrutacja SP 2018/2019
· SK PCK
· Czujnik jakości powietrza
· Wolontariat
· Erasmus Plus
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,394
· Najnowszy użytkownik: ezovek
Tydzień Comeniusa
W dniach od 14-19 stycznia 2007r. gościła w przyszowickiej Szkole Podstawowej im. Karola Miarki grupa nauczycieli i uczniów z zaprzyjaźnionych szkół państw Unii i stowarzyszonych. (Irlandii Północnej, Hiszpanii, Turcji ) Celem wizyty była realizacja projektu ,,Euroculture" w ramach programu Socrates Comenius 1. Do wspomnianej wizyty szkoła przygotowywała się starannie, a nad wszystkim czuwały panie Anna Madeja, Violetta Urantówka i Jolanta Nowak.
Dzień Babci i Dziadka
Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz wszyscy uczniowie zapraszają dnia 25 stycznia 2007 roku o godzinie 15.30 na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Podczas uroczystości dzieci zaprezentują program artystyczny po którym zapraszamy wszystkich na słodki poczęstunek.
Zaproszenie
Dyrekcja Szkoły Podstawowej, Rada Rodziców i Rada Szkoły serdecznie zapraszają uczniów, Rodziców, Dziadków i Znajomych na KONCERT podsumowujący Tydzień Comeniusa, który odbędzie się w czwartek 18 stycznia 2007 roku o godzinie 18.00
Można będzie obejrzeć tańce w wykonaniu dzieci, przygotowane pod kierunkiem nauczycieli z zagranicy, degustować regionalne produkty przywiezione przez naszych Gości, poczęstować się kawą i kołoczem, kupić losy na loterii fantowej (każdy los wygrany).
Tydzień Comeniusa
W dniach 15 - 19 stycznia 2007 roku w ramach Programu Socrates Comenius odbędzie się w naszej szkole Tydzień Comeniusa. Serdecznie zapraszamy 18 stycznia 2007 roku o godzinie 18.00 na KONCERT podsumowujący.
Jasełka 2006
"Pomódlmy się w Noc Betlejemską,
w noc szczęśliwego rozwiązania,
by wszystko nam się rozplątało:
węzły, konflikty, powikłania..."
Ks. Twardowski

Z tym bożonarodzeniowym przesłaniem w Szkole Podstawowej w Przyszowicach odbyło się wspólne kolędowanie połączone z Jasełkami, które zaprezentowali uczniowie szkoły. Wszystkim zapadła w pamięci historia Małego Księcia, który pojawia się na Ziemi tuż przed świętami. On też szuka stajenki, aby pokłonić się Jezusowi. A my oczywiście przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Zobacz zdjęcia w galerii.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
5,195,726 unikalne wizyty