Styczeń 22 2019 21:05:45
Nawigacja
· Strona Główna
· Informacje o Szkole
· Historia Szkoły
· Kalendarz 2018/2019
· Patron Szkoły
· Dokumenty szkolne
· Dziennik elektroniczny
· COMENIUS 2013/2014
· Gimnazjum
· --------------------------
· Artykuły
· Linki
· Galeria
· --------------------------
· Szukaj
· --------------------------
· Samorząd szkolny
· SU "MALINKA"
· Klub Kraj-Turyst
· SKO
· Rekrutacja SP 2018/2019
· SK PCK
· Czujnik jakości powietrza
· Wolontariat
· Erasmus Plus
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,394
· Najnowszy użytkownik: ezovek
Zawody pływackie O Puchar Wójta Gminy Gierałtowice

REGULAMIN

MISTRZOSTW GMINY GIERAŁTOWICE

W PŁYWANIU DZIECI I MŁODZIEŻY

POD PATRONATEM WÓJTA GMINY GIERAŁTOWICE JAOCHIMA BARGIEL

29.11.2012

1.Organizatorzy

  • Gmina Gierałtowice

  • Pływalnia „Wodnik” w Paniówkach

 

2.Miejsce i termin zawodów

Wodnik Gminna Kryta Pływalnia w Paniówkach

ul. Gliwicka 11 b

44 - 177 Paniówki

tel. 44 00 470

3.Uczestnictwo

  • Uczniowie szkół podstawowych kl.I –VI, rocznik 2005-2000

 

4.Program zawodów

Odprawa techniczna – 29.11.2012r.

  • godz. 08:00 – Szkoły Podstawowe,

  • godz. 08:00 – Rozgrzewka

  • godz. 08:30 – Rozpoczęcie zawodów

 

Zgłoszenie udziału dnia 22.11.2012 mailem

Konkurencje startowe

Szkoły Podstawowe

Rozgrzewka 08.00-8.30

Kl. I

1

25 m st. grzbietowym

2

25 m st. grzbietowym

 

 

 

 

Kl. II

Dziewczęta

Chłopcy

1

25 m st. grzbietowym

2

25 m st. grzbietowym

3

25 m st. dowolnym

4

25 m st. dowolnym

Kl. III

Dziewczęta

Chłopcy

1

25 m st. grzbietowym

2

25 m st. grzbietowym

3

25 m st. dowolnym

4

25 m st. dowolnym

5

25 m st. klasycznym

6

25 m st. klasycznym

Kl. IV

Dziewczęta

Chłopcy

1

50 m st. grzbietowym

2

50 m st. grzbietowym

3

50 m st. dowolnym

4

50 m st. dowolnym

5

50 m st. klasycznym

6

50 m st. klasycznym

Kl. V- VI, podział na kategorie wiekowe!

Dziewczęta

Chłopcy

1

50 m st. grzbietowym

2

50 m st. grzbietowym

3

50 m st. dowolnym

4

50 m st. dowolnym

5

50 m st. klasycznym

6

50 m st. klasycznym

Kategoria open

Dziewczęta

Chłopcy

1

100 m st. zmiennym

2

100 m st. zmiennym

3

Sztafeta 4x50 m st. dowolnym

4

Sztafeta 4x50 m st. dowolnym

 

 

6.Przepisy techniczne:

  • Zawody zostaną przeprowadzone na pływalni 25 m / 6 torów

  • Zawody zostaną przeprowadzone seriami na czas.

  • Zawodnik ma prawo startu w 3 konkurencjach indywidualnie i 1 raz w sztafecie.

  • Każda szkoła może wystawić do konkurencji maksymalnie 6 zawodników.

  • Każda szkoła może wystawić w konkurencji sztafetowej jedną sztafetę, druga może płynąć poza konkurencją.

  • Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZP 2009-2013 (dyskwalifikacja zawodnika – niezgodna z przepisami technika pływania)

7.Kategorie wiekowe:

Szkoły Podstawowe

  • kl. I, 2005, chłopcy i dziewczęta

  • kl. II, 2004, chłopcy i dziewczęta

  • kl. III, 2003 chłopcy i dziewczęta

  • kl. IV, 2002, chłopcy i dziewczęta

  • kl. V, 2001, chłopcy i dziewczęta

  • Kl. VI, 2000, chłopcy i dziewczęta

8. Zgłoszenia:

Do dnia – 22.11.2012, ewentualne poprawki w dniu zawodów na odprawie technicznej (choroba zawodnika)

9. Nagrody:

  • Za miejsca 1-3 w każdej konkurencji zawodnicy otrzymują dyplomy i medale.

  • Puchar dla najlepszej zawodniczki i zawodnika za najlepszy wynik (wg punktacji FINA – dystans 50m)

10.Obsługa informatyczna zawodów

 



Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
5,189,322 unikalne wizyty