Styczeń 20 2019 06:45:51
Nawigacja
· Strona Główna
· Informacje o Szkole
· Historia Szkoły
· Kalendarz 2018/2019
· Patron Szkoły
· Dokumenty szkolne
· Dziennik elektroniczny
· COMENIUS 2013/2014
· Gimnazjum
· --------------------------
· Artykuły
· Linki
· Galeria
· --------------------------
· Szukaj
· --------------------------
· Samorząd szkolny
· SU "MALINKA"
· Klub Kraj-Turyst
· SKO
· Rekrutacja SP 2018/2019
· SK PCK
· Czujnik jakości powietrza
· Wolontariat
· Erasmus Plus
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,394
· Najnowszy użytkownik: ezovek
SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY ZA ROK SZKOLNY 2009/2010 I SEMESTR
SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY ZA ROK SZKOLNY 2009/2010
I SEMESTR
Konkurs Biblijny - Skrobol Monika uczennica z VIa zajęłą II miejsce w rejonie.
Alfik Matematyczny - Spyra Krzysztof uczeń z IIIa zajął 17 miejsce w województwie, natomiast Skrobol Monika zajęła 41 miejsce w województwie.
Konkurs Interdyscyplinarny - brało w nim udział 11 uczniów. Skrobol Monika i Paździor Anna przeszły do rejonu i zdobyły wyróżnienia.
Czytelnik miesiąca - Kl. IVb Bylica Elżbieta, Kl. IIa Bylica Tomasz, Kl.IIb Lauterbach Marta, Kl.IIb Lesznar Marcin.
Konkurs wiedzy o patronie -
Kl. IIIa
Kopyciok Jacek, Małyszek Patryk, Pawluk Julia, Spyra Krzysztof, Stawiarska Marta,Tomaszek Milena
Kl. V
Błaszczyk Grzegorz, Mientus Rozalia, Rejdych Julia
Kl. VIa
Kruszyna Mateusz, Skrobol Monika, Wilczek Adam
Kl. VIb
Paśdzior Anna, Rudzińska Barbara.
Turniej Piłki Nożnej Chłopców - w zawodach szkolnych zwyciężyła VIa.
Turniej Układów Tanecznych - w zawodach szkolnych zwyciężyła klasa V.
Konkurs szkolny na najładniejszy różaniec:
Kl. Ia
Nawrat Anna, Wiszniowski Patryk
Kl. Ib
Szwamberger Mateusz
Kl. IIb
Matura Joanna
Kl. IIIb
Biela Szymon
Kl. Ia
Barszcz Denis, Kobier Wojciech, Szczudłek Dawid
Kl. Ib
Gala Radosław, Kciuk Filip, Kruczkowski Adam, Małyszek Dominik, Mazur Magdalena, Pielka Wiktoria, Szlęk Daniel, Złotoś Michał
Kl. IIb
Lauterbach Marta, Połap Jakub, Smolarek Oskar
Kl. IIIb
Nawrat Michał, Szczudłek Daria
Kl. Ia
Krzysteczko Seweryn, Kunert Oliwia
Kl. Ib
Mańka Paulina, Mehlich Michał, Pierchała Paulina, Wilczek Maciek
Kl. IIa
Dreja Paulina
Kl. IIb
Musioł Karol, Skrzypczyk Oliwia
Kl. IIIa
Krzysteczko Julia, Oryga Arkadiusz, Sobota Rita
Kl. IIIb
Różański Filip
Kl. Ia
Adamski Adam, Galwas Bartosz, Kciuk Martyna
Kl. Ib
Brożek Joanna, Jędrusiejko Ines, Spyra Dorota
Kl. IIa
Łupikasza Natalia, Radwan Marek, Szumny Laura, Zaremba Wiktoria
Kl. IIb
Krawiec Natalia, Król Filip, Nowak Jakub, Pawlas Bartosz, Piszczek Marcin, Skrobol Aneta, Tracz Agnieszka, Tracz Małgorzata, Wieczorke Alicja
Kl. IIIa
Pawluk Julia
Kl. IVa
Szczeponik Alicja
Kl. V
Widuch Kamila
Bardzo się cieszymi i gratulujemy!


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
5,189,133 unikalne wizyty